Beylikdüzü Zirkonyum Kaplama

Beylikdüzü’nde Zirkonyum Kaplama ile Gülüşünüzü Yeniden Tasarlayalım

Zirkonyum diş kaplama veya diğer bir tabirle zirkon kaplama, metal üstü porselen kaplamalardan sonra sizi doğallığa kavuşturan yeni nesil diş kaplamalarından biridir. Bu yöntemi zirkonyum kaplama Beylikdüzü diş kliniğimizde sıklıkla hastalarımıza uyguluyoruz.

Zirkonyum minerali saf haliyle değil, özel işlemlerden geçirilerek kesilebilir bloklar haline (zirkonya seramiği) getirildikten sonra  kullanılır. 

Zirkonyum, estetik diş hekimliğinde beyaz renkli, dayanıklı, ışık geçirgen özelliğine sahip olması ve biyomekanik özelliklerinin ağız ortamına uygunluğunun yüksek olmasından dolayı tercih edilir. Metal içermemesi, bakımları yapıldığı taktirde uzun ömürlü olması da zirkonyum kaplama avantajları arasında yer alır.

Beylikdüzü zirkonyum kaplama işlem lokal anestezi altında yapılır. Ağız yapınızın ve diş etlerinizin durumuna göre tedaviniz yaklaşık bir haftada tamamlanır. Sabit protez gereken hemen hemen her vakada uygulanabilir. Her yaş grubuna uygundur fakat 18 yaşına kadar çene gelişimi devam edebileceği için genelde önerilmez.

beylikdüzü zirkonyum kaplama

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkon Diş Nedir? Zirkonyum Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Zirkon kron, zamanla deforme olmuş veya lekelenmiş bir dişin görünümünü iyileştirmek için diş sorunları olanlar tarafından kullanılan bir kron(kaplama) türüdür. Zirkonyum kaplama son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Zirkonyum kaplamanın bazı avantajları şunlardır:

Sağlamlık

Zirkonyum kaplama oldukça güçlüdür. Isırma basıncına çatlamadan veya kırılmadan dayanabilir. Zirkonyum kaplama dişlerin yerini rahatlıkla alabilir.

Düşük Isı İletkenliği

Zirkonyum kron nispeten düşük bir ısı iletkenliğine sahiptir. Bunun sonucu olarak, diğer çeşitli kronlarla hissedilen normal soğuk ve sıcak duyumları zirkonyum kaplamalarda ile ortaya çıkmaz.

Estetik

Zirkonyum kaplamanın bir başka özelliği doğal görünümüdür. Bu özellik, zirkonyum kronları dişlerin geri kalanından ayırmayı oldukça zorlaştırır. Doğal diş görünümü sayesinde genelde fark edilmez. Bu dişlerin güzelliğini korumaya yardımcı olur.

Beylikdüzü Zirkonyum Tedavisi Randevusu Alarak Ücretsiz Muayene Olun

Zirkonyum kaplama hakkında aklınızdaki soruları diş hekimlerimize sorun. Yapacağımız muayene ile nasıl bir tedavi uygulanacağını öğrenin. İsterseniz muayene sonrasında tedavinize başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Zirkonyum Kaplama

Zirkon Diş Tedavisi Ücreti Nasıl Belirlenir?

Diş kaplamalarında fiyatı etkileyen ilk etmen kaç tane dişe kaplama yapılacağıdır. Sadece alt, sadece üst veya alt üst dişlere yapılan kaplamalar arasında doğal olarak fiyat farkı oluşacaktır.

Zirkonyum kaplama fiyatlarını belirleyen diğer unsur ise kullanılacak kaplamanın markasıdır. Kullandığımız kaplamalar uluslararası standartlara sahip ve diğer diş hekimleri tarafından da yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Ancak üretildiği ülke ve markasına göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla sizin tercih ettiğiniz zirkon diş, nihai zirkonyum diş tedavisi ücretini doğrudan etkilemektedir.

Başta Beylikdüzü zirkonyum kaplama fiyatları olmak üzere, kaplama çeşitleri, tedavi süreci, bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken tüm konularda diş hekimlerimiz sizleri bilgilendirecektir.

Beylikdüzü’nde Zirkonyum Kaplama Tedavisinde Neden Tercih Ediliyoruz?

Beylikdüzü zirkon diş tedavisinde bizi tercih etmeniz için nedenler

Beylikdüzü Diş Hekimi olarak yıllardır Zirkonyum kaplama tedavisi sunuyoruz. Beylikdüzü’ndeki 10. yılımızı geride bırakırken tedavilerimizde uzmanlık, profesyonellik ve kaliteyi ön plana çıkarıyoruz.

Diş sorunu olan hastaların Zirkonyum kaplamalarını yapma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Uzun süredir Beylikdüzü ve İstanbul’un her tarafından gelen hastalara hizmet vermekteyiz. Zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorsanız, diş sağlığınız söz konusu olduğunda en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Beylikdüzü’nde 10 Yıl

Zirkonyum kaplama ve bakımı önemli bir süreçtir. Beylikdüzü’nde 10 yılı aşkın bir süredir hastalarımızla güven, uzmanlık ve samimiyet odaklı ilişkilerimizi devam ettiriyoruz. Dişleriniz ile ilgili her sorunda bize ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Uygulama Sonrası Kontroller

Yaptıracağınız zirkonyum kaplama sonrasında düzenli olarak kontrollerinizi yapıyor ve diş kaplamalarınızın istediğiniz rahatlığı sağladığından emin olmaya çalışıyoruz. Bu süreçte diş hekimlerimiz ve personelimizle sizlere destek oluyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Zirkonyum diş kaplama fiyatları konusunda hastalarımıza yardımcı oluyoruz. Benzer şekilde ödemeleri de sizler için uygun bir takvime oturtarak, ödemelerde kolaylık sağlıyoruz.

Zirkonyum Kaplama Beylikdüzü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zirkonyum kaplama oldukça yaygın bir tedavidir. Eğer bu tedaviyi yaptırmak istiyorsanız her zaman hekimlerimizden bilgi alabilirsiniz. İster telefonla isterseniz de kliniğimizi ziyaret ederek aklınızdaki soruları bizlere yöneltebilirsiniz. Tedavi öncesinde aklınızda bir sorunun kalmaması oldukça önemli. Beylikdüzü zirkonyum diş kaplama hakkında sıkça sorulan bazı sorulara göz atabilirsiniz.

Zirkonyum diş ne kadar? Beylikdüzü zirkonyum kaplama fiyatları ne kadar?

Zirkonyum kaplama fiyatları kullanılan malzeme ve tedavi kapsamına göre değişiklik gösterir. En doğru bilgi yapılacak bir muayene sonrası hastanın karar vereceği tedavi sonrası verilebilir. Beylikdüzü zirkonyum kaplama için ücretsiz muayene olarak kararınızı kendiniz verebilirsiniz.

Zirkonyum diş renkleri nasıldır?

Zirkonyum diş kaplama rengi genel olarak beyaz ve tonlarından oluşmaktadır.Kaplamanın rengini mevcut dişlerinize göre hekiminizle beraber dünya genelinde Vita Skalası adı verilen renk skalasından seçebilirsiniz.

Beylikdüzü Zirkonyum Kaplama Tedavisi Hakkında Bize Ulaşın

Beycity Çarşı’dayız

Diş tedavinizi yaptırmak için trafik çilesi çekmeyin. Beylikdüzü’nde yakınınızdayız. BeyCity Çarşı’daki diş kliniğimize ağız ve diş sağlığı tedavisi için uğradığınızda otopark için endişelenmenize de gerek olmaz. Kliniğimizin önünde hastalarımıza ait bir park alanımız bulunmaktadır.

Beylikdüzü Diş Hekimi Adresi

Zirkonyum Kaplama Beylikdüzü ile Gülüşünüzü Geri Kazanın

Zirkonyum diş kaplama Beylikdüzü Diş Hekimi ile ücretsiz muayene ve hekim bilgilendirmesi ile başlar. Aklınızdaki tüm sorulara yanıt aldıktan sonra isterseniz tedavi olmaya karar verebilirsiniz. Bu süreçte hastalarımıza karşı şeffaf ve bilgi verici olmayı prensip edindik.

Bize ulaşarak ücretsiz zirkonyum kaplama muayenesi olun. Muayene esnasında ağız ve diş sağlığınızın genel durumunu ve zirkonyum kaplama için uygun olup olmadığınızı öğrenin. Beylikdüzü zirkonyum kaplama fiyatları, zirkonyum kaplama süreci başta olmak üzere aklınızdaki tüm soruları diş hekimlerimize sorun. Üstelik tedavi olmadığınız takdirde herhangi bir ücret talep etmiyor olacağız.

Scroll to Top